Profesjonalnie i szybko tworzymy modele 3D

 

Mamy bogate doświadczenie w tworzeniu modeli oraz skanowaniu 3D:

  • wykorzystujemy profesjonalne skanery firmy Artec
  • większe obiekty skanujemy z użyciem techniki fotogrametrii
  • do stworzenia modeli (np. mebli) możemy również wykorzystać pliki inżynieryjne (CAD, BIM)
  • modele są dostarczane z teksturami w wysokiej rozdzielczości

Przygotowane modele dostosowujemy do konkretnego wykorzystania, ze szczególnym uwzględnieniem wymagań technologii AR.

Modele 3D do wykorzystania w rzeczywistości rozszerzonej (AR)

 

Modele wykorzystywane w AR muszą być odpowiednio zoptymalizowane aby spełnić wymagania urządzeń na których będą wyświetlane. Zwykle są to smartfony, które mają ograniczenia dotyczące wielkości modelu 3D, poziomu jego skomplikowania, rozdzielczości tekstur, zaawansowania animacji, etc.

Nasze wieloletnie doświadczenie w skanowaniu i tworzeniu modeli przekłada się na modele 3D, które maksymalnie przypominają rzeczywiste obiekty, są zgodne z możliwościami urządzeń mobilnych jak również zajmują mało miejsca, dzięki czemu szybko się ładują. Jesteśmy w stanie stworzyć modele zoptymalizowane do wyświetlania w rzeczywistości rozszerzonej, a także innych zastosowań takich jak cyfrowa archiwizacja oraz metrologia. 

Modele 3D do wyświetlania w Internecie 

 

Zajmujemy się również przygotowaniem modeli 3D do prezentowania w Internecie (modele w formacie USDZ i glTF). Tego typu modele mogą być również w łatwy sposób przekazywane między użytkownikami oraz prezentowane w serwisach społecznościowych oraz na stronach www.

Pracujmy razem!

Umów się z nami, aby zobaczyć demo technologii i pozwolić nam przygotować indywidualną propozycję rozwiązań dopasowaną do twoich potrzeb.